Hoppa till sidans innehåll

Resultat Veteran OL 2016


Resultatlista

Veteran-Ol, BOK 9/6-16

Resultatlista


Klass:   KORT_LÄTT    Bana: 1300 m


Plac

Sluttid

Löpare

Klubb

1

21.35

Mattias Rundgren

Sol Tranås

 

2

27.46

Brigitte Alsen

OK Roxen

 

3

31.47

Ann-Margret Samor

Tjällmo-Godegård OK

 

4

46.00

Rigmor Sternö

OK Roxen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Klass:   KORT    Bana: 2100 m


Plac

Sluttid

Löpare

Klubb

1

39.09

Bo Andersson

Sol Tranås

 

2

45.27

Ellert Thunholm

OK Roxen

 

3

45.41

Stig Bengtsson

Motala AIF OL

 

4

47.22

Sven Jonsson

OK Roxen

 

5

47.43

Lennart Larsson

Ödeshögs SK

 

6

49.39

Nils-Erik Åberg

Tjällmo-Godegårds OK

 

7

50.45

Stina Korall

Motala AIF OL

 

8

55.00

Rune Fritz

Linköpings OK

 

9

55.07

Curt Tillman

Linköpings OK

 

10

55.32

Bengt Hollström

Motala AIF OL

 

11

57.20

Kerstin Bengtsson

Motala AIF OL

 

12

58.36

Åke Efraimsson

Motala AIF OL

 

13

59.05

Ulf Corall

Motala AIF OL

 

14

59.41

Ann-Cathrine Sundqvist

OK Motala

 

15

66.08

Dag Fransson

Sol Tranås

 

EjG

 

Lena Levinson

OK Skogsströvarna

 

 


Klass:   MELLAN    Bana: 2700 m


Plac

Sluttid

Löpare

Klubb

1

31.48

Erik Hallgren

Finspångs SOK

 

2

34.25

Olle Arman

Nyköpings OK

 

3

36.21

Per Gunnar Gustavsson

OK Roxen

 

4

36.38

Thomas Larsson

Linköpings-OK

 

5

36.52

Göran Levinson

OK Roxen

 

6

38.49

Rolf-Inge Karlsson

Boxholm-Mjölby OL

 

7

39.21

Yngve Pettersson

Linköpings OK

 

8

40.26

Hans Gustavsson

Nyköpings OK

 

9

40.33

Leif Samor

Tjällmo-Godegårds OK

 

10

41.50

Anders Sternö

OK Roxen

 

11

45.17

Barbro Östlund

OK Roxen

 

12

46.26

Gerd Hagström

GOIF Tjalve

 

13

46.40

Inga-Lill Pettersson

Linköpings OK

 

14

47.21

Bengt Karlsson

Linköpings AIK

 

15

47.51

Roland Alsén

OK Roxen

 

16

48.03

Kjell Hagström

Linköpings OK

 

17

48.26

Britten Persson

Finspångs SOK

 

18

49.34

Eva-Britt Hultquist

Finspångs SOK

 

19

51.27

Lars Larsson

OK Roxen

 

20

52.22

Gunnar Carlson

OK Roxen

 

21

54.11

Sture Ahl

OK Motala

 

22

58.33

Göran Hektor

Linköpings OK

 

23

62.38

Lotta Granholm

Linköpings OK

 

24

76.09

Leif Andersson

OK Motala

 

EjG

 

Christer Svensson

Nyköpings OK

 

EjG

 

Gunnar Hejdenberg

Motala AIF OL

 

EjG

 

Chatarina Andersson

OK Motala

 

 


Klass:   LÅNG    Bana: 3700 m


Plac

Sluttid

Löpare

Klubb

1

36.29

Lars-Åke Brengdahl

SOL Tranås

 

2

39.58

Per-Martin Gustavson

Tjällmo-Godegårds OK

 

3

46.14

Bo Jernberg

OK Roxen

 

4

48.51

Ingemar Magnusson

Boxholm-Mjölby OL

 

5

49.19

Anders Johansson

Sol Tranås

 

6

51.19

Sievert Gustafsson

Tjällmo-Godegårds OK

 

7

52.28

Peter Jakobsson

Linköpings OK

 

8

52.29

Ulf Waldenfjord

Linköpings OK

 

9

54.14

Peter Hagström

GOIF Tjalve

 

10

55.20

Roger Danielsson

Linköpings OK

 

11

56.29

Ove Caesar

Tjällmo-Godegårds OK

 

12

57.28

Lars Johansson

OK Motala

 

13

59.32

Arne Andersson

OK Motala

 

14

61.33

Christer Johansson

OK Motala

 

15

62.20

Uno Berg

OK Motala

 

16

64.18

Lars Ström

Tjällmo-Godegårds OK

 

17

65.10

Anders Hedin

Motala AIF OL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Systems www.hektor.se Ver: 13-04-25  Utskriftsdatum:  2016-06-09 13:13:49 5*Boxholms OK

Sträcktider

Veteran-Ol, BOK 9/6-16

Sträcktider

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Systems www.hektor.se Utskriftsdatum: 2016-06-09 13:15:57


Bana 1300m   KORT_LÄTT   


Plac

Löpare

Sluttid

Starttid

1-31

2-32

3-33

4-34

5-35

M-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Mattias Rundgren

21.35

09:58:48

3.47

11.52

14.09

17.43

19.33

21.35

 

Sol Tranås

 

 

3.47

8.05

2.17

3.34

1.50

2.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Brigitte Alsen

27.46

09:57:08

5.34

14.46

17.46

22.13

25.22

27.46

 

OK Roxen

 

 

5.34

9.12

3.00

4.27

3.09

2.24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Ann-Margret Samor

31.47

09:48:57

4.29

14.28

17.36

27.41

29.33

31.47

 

Tjällmo-Godegård OK

 

 

4.29

9.59

3.08

10.05

1.52

2.14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Rigmor Sternö

46.00

10:01:19

4.57

21.28

39.30

42.38

44.23

46.00

 

OK Roxen

 

 

4.57

16.31

18.02

3.08

1.45

1.37


Bana 2100m   KORT   


Plac

Löpare

Sluttid

Starttid

1-50

2-49

3-46

4-42

5-44

6-35

M-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Bo Andersson

39.09

10:05:45

3.51

8.17

18.10

26.04

35.18

38.09

39.09

 

Sol Tranås

 

 

3.51

4.26

9.53

7.54

9.14

2.51

1.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Ellert Thunholm

45.27

10:00:28

4.59

12.05

24.42

31.10

40.38

43.48

45.27

 

OK Roxen

 

 

4.59

7.06

12.37

6.28

9.28

3.10

1.39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Stig Bengtsson

45.41

09:46:30

4.55

10.11

22.21

27.27

41.42

44.18

45.41

 

Motala AIF OL

 

 

4.55

5.16

12.10

5.06

14.15

2.36

1.23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Sven Jonsson

47.22

09:58:30

5.36

13.51

27.03

33.10

42.23

45.43

47.22

 

OK Roxen

 

 

5.36

8.15

13.12

6.07

9.13

3.20

1.39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Lennart Larsson

47.43

09:48:01

5.33

11.08

23.31

30.43

42.30

46.29

47.43

 

Ödeshögs SK

 

 

5.33

5.35

12.23

7.12

11.47

3.59

1.14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Nils-Erik Åberg

49.39

10:02:13

6.01

12.01

23.47

31.33

44.21

47.48

49.39

 

Tjällmo-Godegårds OK

 

 

6.01

6.00

11.46

7.46

12.48

3.27

1.51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Stina Korall

50.45

09:53:15

4.46

13.18

25.45

34.25

46.27

49.19

50.45

 

Motala AIF OL

 

 

4.46

8.32

12.27

8.40

12.02

2.52

1.26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Rune Fritz

55.00

10:04:15

5.14

13.17

29.54

38.32

50.20

53.22

55.00

 

Linköpings OK

 

 

5.14

8.03

16.37

8.38

11.48

3.02

1.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Curt Tillman

55.07

10:09:27

5.51

14.07

28.49

36.26

49.52

53.26

55.07

 

Linköpings OK

 

 

5.51

8.16

14.42

7.37

13.26

3.34

1.41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Bengt Hollström

55.32

09:51:08

6.46

15.43

27.46

33.44

50.04

54.13

55.32

 

Motala AIF OL

 

 

6.46

8.57

12.03

5.58

16.20

4.09

1.19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Kerstin Bengtsson

57.20

09:54:40

4.50

10.31

21.28

39.17

52.35

55.25

57.20

 

Motala AIF OL

 

 

4.50

5.41

10.57

17.49

13.18

2.50

1.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Åke Efraimsson

58.36

09:50:29

6.50

15.11

31.54

42.33

53.17

56.44

58.36

 

Motala AIF OL

 

 

6.50

8.21

16.43

10.39

10.44

3.27

1.52

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Ulf Corall

59.05

09:49:57

7.39

15.57

32.47

40.30

53.38

57.03

59.05

 

Motala AIF OL

 

 

7.39

8.18

16.50

7.43

13.08

3.25

2.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Ann-Cathrine Sundqvist

59.41

09:51:54

5.35

23.01

37.50

43.26

55.33

58.16

59.41

 

OK Motala

 

 

5.35

17.26

14.49

5.36

12.07

2.43

1.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Dag Fransson

66.08

09:45:34

5.39

20.30

38.46

47.31

60.48

64.42

66.08

 

Sol Tranås

 

 

5.39

14.51

18.16

8.45

13.17

3.54

1.26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EjG

Lena Levinson

38.24

 

7.24

20.47

 

 

33.45

36.45

38.24

 

OK Skogsströvarna

 

 

7.24

13.23

 

 

12.58

3.00

1.39

 


Bana 2700m   MELLAN   


Plac

Löpare

Sluttid

Starttid

1-45

2-46

3-38

4-42

5-44

6-35

M-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Erik Hallgren

31.48

10:20:22

7.25

18.07

21.34

22.48

28.36

30.38

31.48

 

Finspångs SOK

 

 

7.25

10.42

3.27

1.14

5.48

2.02

1.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Olle Arman

34.25

10:08:31

7.20

19.04

24.30

25.45

31.35

33.31

34.25

 

Nyköpings OK

 

 

7.20

11.44

5.26

1.15

5.50

1.56

0.54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Per Gunnar Gustavsson

36.21

10:11:19

7.11

20.59

25.21

26.51

33.06

35.16

36.21

 

OK Roxen

 

 

7.11

13.48

4.22

1.30

6.15

2.10

1.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Thomas Larsson

36.38

10:15:50

9.29

21.58

26.24

27.45

33.23

35.36

36.38

 

Linköpings-OK

 

 

9.29

12.29

4.26

1.21

5.38

2.13

1.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Göran Levinson

36.52

10:03:04

8.34

20.57

25.27

26.47

32.56

35.48

36.52

 

OK Roxen

 

 

8.34

12.23

4.30

1.20

6.09

2.52

1.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Rolf-Inge Karlsson

38.49

10:00:44

9.14

23.22

27.40

29.08

35.15

37.46

38.49

 

Boxholm-Mjölby OL

 

 

9.14

14.08

4.18

1.28

6.07

2.31

1.03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Yngve Pettersson

39.21

09:59:59

9.01

20.46

24.41

26.03

36.03

38.14

39.21

 

Linköpings OK

 

 

9.01

11.45

3.55

1.22

10.00

2.11

1.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Hans Gustavsson

40.26

10:10:29

8.08

21.57

26.25

27.52

36.43

39.10

40.26

 

Nyköpings OK

 

 

8.08

13.49

4.28

1.27

8.51

2.27

1.16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Leif Samor

40.33

09:49:09

8.24

23.06

28.25

29.50

36.23

39.38

40.33

 

Tjällmo-Godegårds OK

 

 

8.24

14.42

5.19

1.25

6.33

3.15

0.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Anders Sternö

41.50

09:57:35

8.43

24.05

31.01

32.14

38.13

40.42

41.50

 

OK Roxen

 

 

8.43

15.22

6.56

1.13

5.59

2.29

1.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Barbro Östlund

45.17

10:05:41

11.31

26.42

31.08

32.32

41.12

44.12

45.17

 

OK Roxen

 

 

11.31

15.11

4.26

1.24

8.40

3.00

1.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Gerd Hagström

46.26

10:17:04

10.55

29.45

34.00

35.35

42.22

45.27

46.26

 

GOIF Tjalve

 

 

10.55

18.50

4.15

1.35

6.47

3.05

0.59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Inga-Lill Pettersson

46.40

09:53:01

10.18

29.47

35.07

36.56

43.13

45.33

46.40

 

Linköpings OK

 

 

10.18

19.29

5.20

1.49

6.17

2.20

1.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Bengt Karlsson

47.21

10:04:09

11.20

28.06

33.23

35.06

43.29

45.58

47.21

 

Linköpings AIK

 

 

11.20

16.46

5.17

1.43

8.23

2.29

1.23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Roland Alsén

47.51

09:56:00

11.37

28.12

33.19

35.21

43.32

45.52

47.51

 

OK Roxen

 

 

11.37

16.35

5.07

2.02

8.11

2.20

1.59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

Kjell Hagström

48.03

09:59:02

10.25

28.18

34.03

35.33

43.59

46.44

48.03

 

Linköpings OK

 

 

10.25

17.53

5.45

1.30

8.26

2.45

1.19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Britten Persson

48.26

09:54:38

9.36

26.33

31.28

33.18

44.51

47.09

48.26

 

Finspångs SOK

 

 

9.36

16.57

4.55

1.50

11.33

2.18

1.17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

Eva-Britt Hultquist

49.34

10:02:00

11.32

27.31

36.06

37.59

45.41

48.13

49.34

 

Finspångs SOK

 

 

11.32

15.59

8.35

1.53

7.42

2.32

1.21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Lars Larsson

51.27

10:07:15

11.44

28.01

34.00

36.04

46.17

49.14

51.27

 

OK Roxen

 

 

11.44

16.17

5.59

2.04

10.13

2.57

2.13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

Gunnar Carlson

52.22

10:18:48

8.09

34.04

37.43

39.01

49.10

51.08

52.22

 

OK Roxen

 

 

8.09

25.55

3.39

1.18

10.09

1.58

1.14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

Sture Ahl

54.11

09:51:31

12.55

31.45

37.03

38.41

49.15

52.49

54.11

 

OK Motala

 

 

12.55

18.50

5.18

1.38

10.34

3.34

1.22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

Göran Hektor

58.33

10:12:12

14.22

35.38

42.21

44.14

53.59

57.11

58.33

 

Linköpings OK

 

 

14.22

21.16

6.43

1.53

9.45

3.12

1.22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

Lotta Granholm

62.38

10:13:51

15.52

38.09

43.38

45.27

57.10

61.14

62.38

 

Linköpings OK

 

 

15.52

22.17

5.29

1.49

11.43

4.04

1.24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

Leif Andersson

76.09

09:50:10

15.06

46.18

54.45

57.18

69.26

73.49

76.09

 

OK Motala

 

 

15.06

31.12

8.27

2.33

12.08

4.23

2.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EjG

Christer Svensson

52.36

 

8.11

 

 

 

 

 

52.36

 

Nyköpings OK

 

 

8.11

 

 

 

 

 

44.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EjG

Gunnar Hejdenberg

57.02

 

 

38.08

42.20

43.41

53.27

55.38

57.02

 

Motala AIF OL

 

 

 

38.08

4.12

1.21

9.46

2.11

1.24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EjG

Chatarina Andersson

62.10

 

16.43

39.30

 

46.03

56.24

60.36

62.10

 

OK Motala

 

 

16.43

22.47

 

6.33

10.21

4.12

1.34

 


Bana 3700m   LÅNG   


Plac

Löpare

Sluttid

Starttid

1-48

2-37

3-45

4-36

5-39

6-40

7-42

8-43

9-35

M-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Lars-Åke Brengdahl

36.29

10:04:02

7.25

9.07

12.03

21.25

23.53

24.54

28.31

33.34

35.36

36.29

 

SOL Tranås

 

 

7.25

1.42

2.56

9.22

2.28

1.01

3.37

5.03

2.02

0.53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Per-Martin Gustavson

39.58

10:00:45

7.57

10.25

14.11

24.32

27.14

28.15

31.51

36.57

38.59

39.58

 

Tjällmo-Godegårds OK

 

 

7.57

2.28

3.46

10.21

2.42

1.01

3.36

5.06

2.02

0.59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Bo Jernberg

46.14

09:45:39

9.07

10.37

14.27

26.43

30.02

31.19

36.01

42.26

45.03

46.14

 

OK Roxen

 

 

9.07

1.30

3.50

12.16

3.19

1.17

4.42

6.25

2.37

1.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Ingemar Magnusson

48.51

10:05:35

8.32

9.52

13.27

25.12

28.18

29.33

38.43

45.01

47.40

48.51

 

Boxholm-Mjölby OL

 

 

8.32

1.20

3.35

11.45

3.06

1.15

9.10

6.18

2.39

1.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Anders Johansson

49.19

10:07:07

8.46

10.18

13.54

27.24

30.24

31.39

36.18

45.54

48.12

49.19

 

Sol Tranås

 

 

8.46

1.32

3.36

13.30

3.00

1.15

4.39

9.36

2.18

1.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Sievert Gustafsson

51.19

09:55:07

9.19

10.58

15.15

28.53

32.23

33.42

39.21

46.34

50.08

51.19

 

Tjällmo-Godegårds OK

 

 

9.19

1.39

4.17

13.38

3.30

1.19

5.39

7.13

3.34

1.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Peter Jakobsson

52.28

09:49:35

11.08

13.25

18.42

31.44

34.59

36.33

41.05

49.03

51.26

52.28

 

Linköpings OK

 

 

11.08

2.17

5.17

13.02

3.15

1.34

4.32

7.58

2.23

1.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Ulf Waldenfjord

52.29

10:01:48

14.08

15.39

19.19

32.46

35.48

37.09

41.41

48.55

51.30

52.29

 

Linköpings OK

 

 

14.08

1.31

3.40

13.27

3.02

1.21

4.32

7.14

2.35

0.59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Peter Hagström

54.14

10:10:07

10.45

12.32

16.53

30.00

33.58

35.31

44.27

50.32

53.08

54.14

 

GOIF Tjalve

 

 

10.45

1.47

4.21

13.07

3.58

1.33

8.56

6.05

2.36

1.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Roger Danielsson

55.20

10:13:33

13.51

16.23

20.25

35.05

37.56

39.17

44.34

51.52

54.17

55.20

 

Linköpings OK

 

 

13.51

2.32

4.02

14.40

2.51

1.21

5.17

7.18

2.25

1.03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Ove Caesar

56.29

09:57:53

18.02

19.38

23.21

36.50

39.50

41.05

45.39

53.07

55.31

56.29

 

Tjällmo-Godegårds OK

 

 

18.02

1.36

3.43

13.29

3.00

1.15

4.34

7.28

2.24

0.58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Lars Johansson

57.28

09:44:24

10.41

12.19

16.20

31.20

35.54

39.45

44.58

53.32

56.26

57.28

 

OK Motala

 

 

10.41

1.38

4.01

15.00

4.34

3.51

5.13

8.34

2.54

1.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Arne Andersson

59.32

09:56:16

11.52

15.04

20.06

36.27

40.24

41.56

48.10

55.05

58.17

59.32

 

OK Motala

 

 

11.52

3.12

5.02

16.21

3.57

1.32

6.14

6.55

3.12

1.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Christer Johansson

61.33

10:02:58

10.50

12.32

16.27

34.29

37.49

39.15

51.51

58.01

60.30

61.33

 

OK Motala

 

 

10.50

1.42

3.55

18.02

3.20

1.26

12.36

6.10

2.29

1.03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Uno Berg

62.20

09:53:23

11.16

14.55

19.38

35.37

40.02

42.00

48.04

57.49

61.02

62.20

 

OK Motala

 

 

11.16

3.39

4.43

15.59

4.25

1.58

6.04

9.45

3.13

1.18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

Lars Ström

64.18

09:59:39

26.53

29.40

34.00

46.09

49.35

50.39

55.34

61.07

63.31

64.18

 

Tjällmo-Godegårds OK

 

 

26.53

2.47

4.20

12.09

3.26

1.04

4.55

5.33

2.24

0.47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Anders Hedin

65.10

10:15:40

11.35

13.48

18.36

38.34

43.06

46.03

51.41

60.26

63.40

65.10

 

Motala AIF OL

 

 

11.35

2.13

4.48

19.58

4.32

2.57

5.38

8.45

3.14

1.30

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Systems www.hektor.se Ver: 13-04-25  Utskriftsdatum:  2016-06-09 13:16:29 5*Boxholms OK

Uppdaterad: 30 JUL 2016 18:36 Skribent: Johan Knutsson
Epost: Adressen Gömd

Senaste BOK-info 

Klubbens Instagram

Klubbens Facebook

Naturpasset   

Gräsroten

 Råd och Vård

Postadress:
Boxholms OK - Orientering
Väderstadsvägen 5
59571 Boxholm

Kontakt:
Tel: 0708330870
E-post: This is a mailto link

Se all info