Hoppa till sidans innehåll

Reultat Veteran OL 2015


Veteran-OL 28.5 2015 BOK

Resultatlista

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Systems www.hektor.se Utskriftsdatum: 2015-05-28 14:02:52


 


Klass:   LÅNGA    Bana: 4100


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 39.31 Lars-Åke Brengdahl SOL Tranås
2 41.19 Ingemar Magnusson Boxholm-Mjölby OL
3 41.58 Roger Danielsson Linköpings OK
4 43.45 Christer Sandh OK Roxen
5 45.17 Roland Alsén OK Roxen
6 46.33 Boo Nordin Sol Tranås
7 46.41 Stephan Svensson Linköpings OK
8 48.22 Lars Persson Finspångs SOK
9 52.07 Peter Jakobsson Linköpings OK
10 52.37 Ulf Waldenfjord Linköpings OK
11 57.24 Sievert Gustafsson Tjällmo-Godegårds OK
12 58.31 Lars Ström Tjällmo-Godegårds OK
13 62.20 Leif Samor Tjällmo-Godegårds OK
14 65.07 Ove Caesar Tjällmo-Godegårds OK
15 65.23 Anders Hedin Motala AIF OL
16 65.27 Uno Berg OK Motala
17 65.57 Jan Hultman Sol Tranås
18 69.27 Arne Andersson OK Motala
19 79.40 Sven Jonsson OK Roxen
EjG
Per-Martin Gustavson Tjällmo-Godegårds OK
 
 


Klass:   MELLAN    Bana: 3100


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 40.20 Erik Hallgren Finspångs SOK
2 40.41 Nils-Birger Johansson Sol Tranås
3 41.38 Per Gunnar Gustavsson OK Roxen
4 43.18 Anders Sternö OK Roxen
5 46.58 Lars-Erik Karlsson SOL Tranås
6 47.08 Hans Kleist OK Roxen
7 48.25 Rolf-Inge Karlsson Boxholm-Mjölby OL
8 48.44 Carina Lindman Finspångs SOK
9 50.58 Bengt Karlsson Linköpings AIK
10 53.34 Sven-Olof Lundin Sol Tranås
11 54.25 Håkan Axelsson Sol Tranås
12 55.04 Ellert Thunholm OK Roxen
13 55.24 Maja-Stina Gustavsson OK Roxen
14 57.23 Morgan Larsson Linköpings OK
15 57.32 Britten Persson Finspångs SOK
16 61.27 Göran Hektor Linköpings OK
17 61.37 Lars Larsson OK Roxen
18 64.20 Britt Pettersson OK Roxen
19 74.16 Gunnar Hejdenberg Motala AIF OL
20 80.24 Folke Simonsson OK Roxen
EjG
Lars-Erik Ols OK Roxen
EjG
Lotta Granholm Linköpings OK
 
 

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Systems www.hektor.se Ver: 13-04-25  Utskriftsdatum:  2015-05-28 14:03:04 5*Boxholms OK


Klass:   KORTA    Bana: 2300


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 28.56 Bo Jernberg OK Roxen
2 34.03 Bo Andersson Sol Tranås
3 42.22 Karl-Gustaf Örman Tjällmo-Godegårds OK
4 42.39 Lennart Larsson Ödeshögs SK
5 43.09 Gunnar Carlson OK Roxen
6 43.34 Stina Korall Motala AIF OL
7 43.44 Nils-Erik Åberg Tjällmo-Godegårds OK
8 44.01 Kalle Lindegren Linköpings AIK
9 47.27 Curt Tillman Linköpings OK
10 49.28 Stig Bengtsson Motala AIF OL
11 51.00 Kerstin Bengtsson Motala AIF OL
12 58.21 Jonna Engblom Linköpings AIK
13 58.29 Rubert Engblom Linköpings AIK
14 58.43 Ingrid Jigerström OK Roxen
15 60.44 Bengt Kleist Boxholm-Mjölby OL
16 62.17 Claes-Owe Swärdh Linköpings OK
17 74.35 Ole Tvete Linköpings AIK
18 76.27 Britt-Marie Ols OK Roxen
EjG
Monika Lindgren Linköpings OK
 
 

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Systems www.hektor.se Ver: 13-04-25  Utskriftsdatum:  2015-05-28 14:03:15 5*Boxholms OK


Klass:   KORT_LÄTT    Bana: 1500


Plac Sluttid Löpare Klubb
1 27.13 Mattias Rundgren Sol Tranås
2 28.02 Barbro Gustafsson Tjällmo-Godegårds OK
3 45.35 Brigitte Alsen OK Roxen
4 54.58 Barbro Rydén Sol Tranås
 
 

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Systems www.hektor.se Ver: 13-04-25  Utskriftsdatum:  2015-05-28 14:03:26 5*Boxholms OK

StrVet15.htm

 

Veteran-OL 28.5 2015 BOK

Sträcktider

EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Systems www.hektor.se Utskriftsdatum: 2015-05-28 14:04:42



Bana 4100   LÅNGA   
Plac Löpare Sluttid Starttid 1-36 2-33 3-31 4-32 5-35 6-43 7-44 8-40 9-51 10-52 11-50 12-45 13-100 M-2
 
1 Lars-Åke Brengdahl 39.31 10:14:57 2.32 7.00 12.03 13.17 18.44 23.20 25.16 28.02 30.33 31.09 33.39 37.43 39.10 39.31

SOL Tranås

2.32 4.28 5.03 1.14 5.27 4.36 1.56 2.46 2.31 0.36 2.30 4.04 1.27 0.21
 
2 Ingemar Magnusson 41.19 10:23:10 2.52 8.20 13.11 14.30 20.17 25.17 27.21 30.30 33.13 33.45 35.52 39.33 40.58 41.19

Boxholm-Mjölby OL

2.52 5.28 4.51 1.19 5.47 5.00 2.04 3.09 2.43 0.32 2.07 3.41 1.25 0.21
 
3 Roger Danielsson 41.58 10:13:23 2.31 7.41 13.26 14.34 20.15 24.27 26.31 29.24 31.55 32.38 35.17 40.07 41.38 41.58

Linköpings OK

2.31 5.10 5.45 1.08 5.41 4.12 2.04 2.53 2.31 0.43 2.39 4.50 1.31 0.20
 
4 Christer Sandh 43.45 10:20:30 2.02 6.45 10.34 11.53 17.21 21.23 23.18 26.57 35.51 36.19 38.26 42.06 43.25 43.45

OK Roxen

2.02 4.43 3.49 1.19 5.28 4.02 1.55 3.39 8.54 0.28 2.07 3.40 1.19 0.20
 
5 Roland Alsén 45.17 10:05:25 3.31 9.17 14.16 16.00 22.30 27.13 29.11 32.47 35.44 36.16 39.11 43.20 44.52 45.17

OK Roxen

3.31 5.46 4.59 1.44 6.30 4.43 1.58 3.36 2.57 0.32 2.55 4.09 1.32 0.25
 
6 Boo Nordin 46.33 10:08:49 2.18 7.30 13.04 14.31 21.25 26.36 29.17 33.02 36.22 37.11 39.49 44.01 46.13 46.33

Sol Tranås

2.18 5.12 5.34 1.27 6.54 5.11 2.41 3.45 3.20 0.49 2.38 4.12 2.12 0.20
 
7 Stephan Svensson 46.41 09:49:55 2.58 8.14 13.15 15.40 21.38 26.42 29.00 32.51 36.07 36.42 39.35 44.06 46.17 46.41

Linköpings OK

2.58 5.16 5.01 2.25 5.58 5.04 2.18 3.51 3.16 0.35 2.53 4.31 2.11 0.24
 
8 Lars Persson 48.22 10:07:10 3.12 9.43 14.44 16.19 23.13 28.32 30.59 34.26 37.55 38.48 41.39 46.09 47.57 48.22

Finspångs SOK

3.12 6.31 5.01 1.35 6.54 5.19 2.27 3.27 3.29 0.53 2.51 4.30 1.48 0.25
 
9 Peter Jakobsson 52.07 09:49:08 3.05 8.31 15.49 17.34 25.09 29.59 32.06 36.33 39.44 40.29 44.55 49.14 51.41 52.07

Linköpings OK

3.05 5.26 7.18 1.45 7.35 4.50 2.07 4.27 3.11 0.45 4.26 4.19 2.27 0.26
 
10 Ulf Waldenfjord 52.37 09:58:14 3.26 9.04 15.13 16.59 24.32 30.26 34.05 37.42 42.18 43.00 45.57 50.38 52.13 52.37

Linköpings OK

3.26 5.38 6.09 1.46 7.33 5.54 3.39 3.37 4.36 0.42 2.57 4.41 1.35 0.24
 
11 Sievert Gustafsson 57.24 09:59:27 3.18 10.04 15.12 16.52 23.55 29.39 32.41 36.47 40.59 41.43 45.11 54.36 56.58 57.24

Tjällmo-Godegårds OK

3.18 6.46 5.08 1.40 7.03 5.44 3.02 4.06 4.12 0.44 3.28 9.25 2.22 0.26
 
12 Lars Ström 58.31 10:02:29 3.17 10.07 16.40 19.06 27.50 33.21 35.45 41.25 44.28 45.11 48.08 56.06 58.14 58.31

Tjällmo-Godegårds OK

3.17 6.50 6.33 2.26 8.44 5.31 2.24 5.40 3.03 0.43 2.57 7.58 2.08 0.17
 
13 Leif Samor 62.20 10:03:53 6.08 12.36 19.35 21.27 30.01 37.43 40.21 44.50 49.11 50.13 54.25 59.36 62.03 62.20

Tjällmo-Godegårds OK

6.08 6.28 6.59 1.52 8.34 7.42 2.38 4.29 4.21 1.02 4.12 5.11 2.27 0.17
 
14 Ove Caesar 65.07 10:01:02 3.23 10.42 16.57 24.50 33.28 40.36 43.08 47.20 53.58 54.41 57.58 62.30 64.50 65.07

Tjällmo-Godegårds OK

3.23 7.19 6.15 7.53 8.38 7.08 2.32 4.12 6.38 0.43 3.17 4.32 2.20 0.17
 
15 Anders Hedin 65.23 10:11:14 3.40 11.02 17.21 20.27 29.30 36.14 39.32 45.57 50.21 51.16 55.31 62.33 64.50 65.23

Motala AIF OL

3.40 7.22 6.19 3.06 9.03 6.44 3.18 6.25 4.24 0.55 4.15 7.02 2.17 0.33
 
16 Uno Berg 65.27 09:39:17 4.01 11.34 18.02 22.22 31.32 38.20 41.34 46.31 50.51 51.55 56.19 62.18 64.58 65.27

OK Motala

4.01 7.33 6.28 4.20 9.10 6.48 3.14 4.57 4.20 1.04 4.24 5.59 2.40 0.29
 
17 Jan Hultman 65.57 10:10:00 3.16 24.27 29.31 31.55 38.36 43.40 46.45 50.45 54.30 55.24 58.15 63.44 65.32 65.57

Sol Tranås

3.16 21.11 5.04 2.24 6.41 5.04 3.05 4.00 3.45 0.54 2.51 5.29 1.48 0.25
 
18 Arne Andersson 69.27 09:37:38 4.56 13.22 20.58 23.42 32.59 40.17 43.29 48.43 53.07 54.01 58.15 65.57 68.48 69.27

OK Motala

4.56 8.26 7.36 2.44 9.17 7.18 3.12 5.14 4.24 0.54 4.14 7.42 2.51 0.39
 
19 Sven Jonsson 79.40 09:55:46 5.36 14.17 22.47 26.08 38.01 45.36 49.07 54.49 62.09 63.31 67.58 75.51 79.05 79.40

OK Roxen

5.36 8.41 8.30 3.21 11.53 7.35 3.31 5.42 7.20 1.22 4.27 7.53 3.14 0.35
 
EjG Per-Martin Gustavson 42.35
2.33 7.15 12.15 13.46 20.13 24.56 26.55
33.07 33.43 36.20 40.42 42.12 42.35

Tjällmo-Godegårds OK

2.33 4.42 5.00 1.31 6.27 4.43 1.59
6.12 0.36 2.37 4.22 1.30 0.23
 
 
 

Bana 3100   MELLAN   
Plac Löpare Sluttid Starttid 1-34 2-35 3-38 4-43 5-44 6-40 7-49 8-52 9-47 10-46 11-100 M-2
 
1 Erik Hallgren 40.20 10:13:26 5.36 7.38 12.24 17.52 20.32 24.26 26.32 29.55 35.43 37.58 39.49 40.20

Finspångs SOK

5.36 2.02 4.46 5.28 2.40 3.54 2.06 3.23 5.48 2.15 1.51 0.31
 
2 Nils-Birger Johansson 40.41 10:06:53 6.12 7.53 11.35 17.38 21.08 25.45 29.35 32.11 37.01 38.38 40.19 40.41

Sol Tranås

6.12 1.41 3.42 6.03 3.30 4.37 3.50 2.36 4.50 1.37 1.41 0.22
 
3 Per Gunnar Gustavsson 41.38 09:57:21 5.26 7.40 11.09 18.16 21.15 26.13 28.40 31.36 37.11 39.11 41.12 41.38

OK Roxen

5.26 2.14 3.29 7.07 2.59 4.58 2.27 2.56 5.35 2.00 2.01 0.26
 
4 Anders Sternö 43.18 10:05:26 6.29 8.59 13.14 19.27 22.52 27.21 31.16 34.00 39.05 41.11 42.49 43.18

OK Roxen

6.29 2.30 4.15 6.13 3.25 4.29 3.55 2.44 5.05 2.06 1.38 0.29
 
5 Lars-Erik Karlsson 46.58 09:38:50 7.03 10.11 15.40 21.43 24.47 29.13 33.30 36.44 42.12 44.32 46.31 46.58

SOL Tranås

7.03 3.08 5.29 6.03 3.04 4.26 4.17 3.14 5.28 2.20 1.59 0.27
 
6 Hans Kleist 47.08 10:08:19 7.01 9.34 14.18 20.46 23.58 28.15 32.09 35.31 41.42 44.34 46.36 47.08

OK Roxen

7.01 2.33 4.44 6.28 3.12 4.17 3.54 3.22 6.11 2.52 2.02 0.32
 
7 Rolf-Inge Karlsson 48.25 09:55:27 6.46 12.26 17.02 22.56 25.36 30.37 33.31 36.55 43.01 45.50 48.01 48.25

Boxholm-Mjölby OL

6.46 5.40 4.36 5.54 2.40 5.01 2.54 3.24 6.06 2.49 2.11 0.24
 
8 Carina Lindman 48.44 10:11:58 6.43 9.22 14.23 22.56 26.18 30.52 33.32 37.43 43.48 45.58 48.20 48.44

Finspångs SOK

6.43 2.39 5.01 8.33 3.22 4.34 2.40 4.11 6.05 2.10 2.22 0.24
 
9 Bengt Karlsson 50.58 09:53:18 6.51 9.47 15.21 23.24 27.02 32.18 35.10 38.48 45.32 48.09 50.30 50.58

Linköpings AIK

6.51 2.56 5.34 8.03 3.38 5.16 2.52 3.38 6.44 2.37 2.21 0.28
 
10 Sven-Olof Lundin 53.34 09:54:27 8.46 11.24 16.37 23.52 27.14 33.43 36.51 40.57 48.00 50.46 52.58 53.34

Sol Tranås

8.46 2.38 5.13 7.15 3.22 6.29 3.08 4.06 7.03 2.46 2.12 0.36
 
11 Håkan Axelsson 54.25 10:01:04 7.01 10.44 16.16 23.48 27.13 34.01 37.08 41.48 48.24 51.44 53.56 54.25

Sol Tranås

7.01 3.43 5.32 7.32 3.25 6.48 3.07 4.40 6.36 3.20 2.12 0.29
 
12 Ellert Thunholm 55.04 10:00:16 6.59 10.02 15.05 24.44 28.07 34.35 39.04 43.01 49.24 52.26 54.33 55.04

OK Roxen

6.59 3.03 5.03 9.39 3.23 6.28 4.29 3.57 6.23 3.02 2.07 0.31
 
13 Maja-Stina Gustavsson 55.24 10:03:52 8.26 11.26 16.55 24.21 28.43 34.48 37.49 41.37 49.09 52.05 54.53 55.24

OK Roxen

8.26 3.00 5.29 7.26 4.22 6.05 3.01 3.48 7.32 2.56 2.48 0.31
 
14 Morgan Larsson 57.23 09:50:16 13.11 20.17 24.32 30.27 33.23 38.09 41.39 44.29 51.28 54.34 56.58 57.23

Linköpings OK

13.11 7.06 4.15 5.55 2.56 4.46 3.30 2.50 6.59 3.06 2.24 0.25
 
15 Britten Persson 57.32 10:14:54 8.09 10.50 15.48 24.25 28.35 33.04 39.07 42.21 51.32 54.36 57.00 57.32

Finspångs SOK

8.09 2.41 4.58 8.37 4.10 4.29 6.03 3.14 9.11 3.04 2.24 0.32
 
16 Göran Hektor 61.27 10:02:26 9.32 13.20 19.06 29.35 33.39 39.00 42.27 47.04 54.11 57.34 60.42 61.27

Linköpings OK

9.32 3.48 5.46 10.29 4.04 5.21 3.27 4.37 7.07 3.23 3.08 0.45
 
17 Lars Larsson 61.37 09:56:23 8.50 12.51 19.14 28.49 32.20 39.01 42.23 46.39 55.10 58.20 60.46 61.37

OK Roxen

8.50 4.01 6.23 9.35 3.31 6.41 3.22 4.16 8.31 3.10 2.26 0.51
 
18 Britt Pettersson 64.20 09:58:51 9.50 14.59 21.43 30.03 35.10 41.50 46.19 50.24 57.40 61.05 63.47 64.20

OK Roxen

9.50 5.09 6.44 8.20 5.07 6.40 4.29 4.05 7.16 3.25 2.42 0.33
 
19 Gunnar Hejdenberg 74.16 10:16:23 6.51 9.27 30.39 40.04 44.52 52.02 55.16 59.12 67.39 70.38 73.51 74.16

Motala AIF OL

6.51 2.36 21.12 9.25 4.48 7.10 3.14 3.56 8.27 2.59 3.13 0.25
 
20 Folke Simonsson 80.24 10:10:39 14.27 18.26 38.10 46.00 50.23 57.55 61.15 65.10 73.26 76.38 79.42 80.24

OK Roxen

14.27 3.59 19.44 7.50 4.23 7.32 3.20 3.55 8.16 3.12 3.04 0.42
 
EjG Lars-Erik Ols 56.26
6.42 10.46 15.33 22.05 26.44 31.43 34.56
46.24 53.42 56.02 56.26

OK Roxen

6.42 4.04 4.47 6.32 4.39 4.59 3.13
11.28 7.18 2.20 0.24
 
EjG Lotta Granholm 99.53
9.53 18.43 25.23 34.21 55.36 64.44 76.00 80.45 89.33
99.07 99.53

Linköpings OK

9.53 8.50 6.40 8.58 21.15 9.08 11.16 4.45 8.48
9.34 0.46
 
 
 
EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Systems www.hektor.se Ver: 13-04-25  Utskriftsdatum:  2015-05-28 14:04:51 5*Boxholms OK
Bana 2300      
Plac Löpare Sluttid Starttid 1-37 2-39 3-42 4-41 5-52 6-48 7-45 8-100 M-2
 
1 Bo Jernberg 28.56 10:03:55 3.39 8.06 10.47 14.49 18.38 23.19 26.18 28.28 28.56

KORTA OK Roxen

3.39 4.27 2.41 4.02 3.49 4.41 2.59 2.10 0.28
 
2 Bo Andersson 34.03 10:09:09 3.25 9.08 12.09 17.59 22.13 27.32 30.45 33.42 34.03

KORTA Sol Tranås

3.25 5.43 3.01 5.50 4.14 5.19 3.13 2.57 0.21
 
3 Karl-Gustaf Örman 42.22 09:45:10 6.10 12.38 16.09 22.26 27.29 34.22 38.47 41.44 42.22

KORTA Tjällmo-Godegårds OK

6.10 6.28 3.31 6.17 5.03 6.53 4.25 2.57 0.38
 
4 Lennart Larsson 42.39 09:37:58 6.03 12.03 16.09 22.01 27.41 33.59 38.18 42.12 42.39

KORTA Ödeshögs SK

6.03 6.00 4.06 5.52 5.40 6.18 4.19 3.54 0.27
 
5 Gunnar Carlson 43.09 10:05:29 5.31 12.15 16.14 21.47 26.49 33.11 38.48 42.25 43.09

KORTA OK Roxen

5.31 6.44 3.59 5.33 5.02 6.22 5.37 3.37 0.44
 
6 Stina Korall 43.34 09:54:29 4.38 10.50 15.03 23.05 28.42 35.39 40.13 42.59 43.34

KORTA Motala AIF OL

4.38 6.12 4.13 8.02 5.37 6.57 4.34 2.46 0.35
 
7 Nils-Erik Åberg 43.44 10:01:06 5.47 13.17 17.09 22.50 28.26 34.19 38.53 43.03 43.44

KORTA Tjällmo-Godegårds OK

5.47 7.30 3.52 5.41 5.36 5.53 4.34 4.10 0.41
 
8 Kalle Lindegren 44.01 09:36:45 4.25 12.49 17.28 23.21 29.01 35.06 39.34 43.30 44.01

KORTA Linköpings AIK

4.25 8.24 4.39 5.53 5.40 6.05 4.28 3.56 0.31
 
9 Curt Tillman 47.27 10:06:56 5.11 11.59 16.39 24.14 30.24 37.49 43.35 46.58 47.27

KORTA Linköpings OK

5.11 6.48 4.40 7.35 6.10 7.25 5.46 3.23 0.29
 
10 Stig Bengtsson 49.28 09:55:26 10.49 17.02 20.38 26.58 31.51 37.52 46.38 48.53 49.28

KORTA Motala AIF OL

10.49 6.13 3.36 6.20 4.53 6.01 8.46 2.15 0.35
 
11 Kerstin Bengtsson 51.00 09:50:52 4.21 10.33 15.01 31.19 37.30 43.33 47.33 50.23 51.00

KORTA Motala AIF OL

4.21 6.12 4.28 16.18 6.11 6.03 4.00 2.50 0.37
 
12 Jonna Engblom 58.21 09:35:37 5.23 13.54 19.42 28.58 36.31 45.50 53.15 57.25 58.21

KORTA Linköpings AIK

5.23 8.31 5.48 9.16 7.33 9.19 7.25 4.10 0.56
 
13 Rubert Engblom 58.29 09:35:27 5.38 14.10 19.44 28.52 36.43 45.44 52.56 57.31 58.29

KORTA Linköpings AIK

5.38 8.32 5.34 9.08 7.51 9.01 7.12 4.35 0.58
 
14 Ingrid Jigerström 58.43 09:58:27 6.08 14.12 20.34 27.55 35.07 44.57 53.56 57.47 58.43

KORTA OK Roxen

6.08 8.04 6.22 7.21 7.12 9.50 8.59 3.51 0.56
 
15 Bengt Kleist 60.44 10:02:33 7.17 13.32 18.22 27.19 36.58 49.43 54.56 59.51 60.44

KORTA Boxholm-Mjölby OL

7.17 6.15 4.50 8.57 9.39 12.45 5.13 4.55 0.53
 
16 Claes-Owe Swärdh 62.17 09:38:56 9.22 18.12 23.29 32.25 39.26 49.11 56.48 61.27 62.17

KORTA Linköpings OK

9.22 8.50 5.17 8.56 7.01 9.45 7.37 4.39 0.50
 
17 Ole Tvete 74.35 09:33:44 10.21 19.11 26.07 41.07 51.27 61.05 68.03 73.35 74.35

KORTA Linköpings AIK

10.21 8.50 6.56 15.00 10.20 9.38 6.58 5.32 1.00
 
18 Britt-Marie Ols 76.27 09:32:14 4.04 9.52 14.09 38.23 44.07 66.29 72.00 75.44 76.27

KORTA OK Roxen

4.04 5.48 4.17 24.14 5.44 22.22 5.31 3.44 0.43
 
EjG Monika Lindgren 73.08
5.49 16.44 25.10 35.54 47.33
65.49 72.13 73.08

KORTA Linköpings OK

5.49 10.55 8.26 10.44 11.39
18.16 6.24 0.55
 
 
 
EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Systems www.hektor.se Ver: 13-04-25  Utskriftsdatum:  2015-05-28 14:05:01 5*Boxholms OK
Bana 1500   KORT_LÄTT   
Plac Löpare Sluttid Starttid 1-53 2-41 3-54 4-55 5-56 6-57 7-58 M-2
 
1 Mattias Rundgren 27.13 09:46:21 3.57 7.47 11.20 15.50 20.48 23.37 25.42 27.13

Sol Tranås

3.57 3.50 3.33 4.30 4.58 2.49 2.05 1.31
 
2 Barbro Gustafsson 28.02 09:54:36 3.42 8.06 11.58 14.43 18.57 23.51 26.41 28.02

Tjällmo-Godegårds OK

3.42 4.24 3.52 2.45 4.14 4.54 2.50 1.21
 
3 Brigitte Alsen 45.35 10:00:03 6.24 13.33 16.49 22.09 30.14 33.55 43.41 45.35

OK Roxen

6.24 7.09 3.16 5.20 8.05 3.41 9.46 1.54
 
4 Barbro Rydén 54.58 09:52:58 6.48 17.32 23.29 30.56 41.54 47.44 52.06 54.58

Sol Tranås

6.48 10.44 5.57 7.27 10.58 5.50 4.22 2.52
 
 
 
EOS (Elektroniskt Orienterings System) Hektor Systems www.hektor.se Ver: 13-04-25  Utskriftsdatum:  2015-05-28 14:05:09 5*Boxholms OK
Uppdaterad: 19 JAN 2016 11:32 Skribent: Johan Knutsson

Senaste BOK-info 

Klubbens Instagram

Klubbens Facebook

Naturpasset   

Gräsroten

 Råd och Vård

Postadress:
Boxholms OK - Orientering
Väderstadsvägen 5
59571 Boxholm

Kontakt:
Tel: 0708330870
E-post: This is a mailto link

Se all info